Intencje mszalne - kościół św. Mikołaja



Mikołaj Lipiec 2018
NIEDZIELA 01 lipca 2018.
  7:30 + Władysław Karaś i jego żona Leokadia
  9:00  SUMA
10:30 + Michał Mazurek /4r śm./
12:00 1. Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Jolanty i Marka z prośbą o bł.   
           2.  + Janina Szumigalska /im/ Józef Szumigalski /19r śm./
18:00 + Wiesław Tomaszewski /1 r śm./ - int. siostry
20:00 + Jakub /12 r śm./ jego dziadkowie, babcie, pradziadkowie, prababcie

Poniedziałek 02.07.
9:00 + Jakub /12 r śm./ jego dziadkowie Władysław Zwierzchowski
18:00 Teresa i Wiesław Bieńko w 2 r. ślubu o potrzebne łaski
Wtorek 03.07.
9:00 + Stanisława Orłowska i jej mąż Witold i rodzice Aleksander i Helena i ich rodz.
18:00 + Halina Grzemska /im/ - int. męża i dzieci
Środa 04.07.
9:00 + Paweł Pilczuk /17 r. śm./ - int. córki z rodz.
18:00  + Elżbieta Bartczak ? int. męża z rodz. 
Czwartek 05.07.
9:00 + Marian Stępiński i jego rodzice Marianna i Ignacy ? int. rodz.
18:00 + Bolesław Nowacki /15 r śm./- int. córek z rodz.
Piątek 06.07.
9:00  + Ireneusz /16 r śm./ -int rodz.
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski + Stanisław /2 r śm./ i Józefa /35 r śm./ Feliks /36 r śm./ Błaszków + Leokadia Sarbak /25 r. śm./ i jej mąż Michał
Sobota 07.07.
9:00 + Sławomir Kłos
18:00 Dziękczynna z podziękowaniem za przeżycie 45 lat w małżeństwie Łucji i Zenona Szymańskich z prośbą o dalsze bł. w małżeństwie
NIEDZIELA 08 lipca 2018.
  7:30 + Andrzej Piechowiak
  9:00  SUMA
10:30 O Boże bł. w 30 r. ślubu Anny i Janusza Bednarz
12:00  + Franciszka Kochańska/14r śm/ jej mąż Bolesław i zm. z rodz.
18:00 + Jadwiga Narolska /11 r śm./ - int. synów i rodz.
20:00 + Marek Jasic i jego wujek Jan
Poniedziałek 09.07.
9:00 O zdrowie i bł. dla córki wnuka i zięcia z prośbą o dalszą opiekę
18:00 + Franciszek Czernik /7 r śm./ i jego rodzice Stefania i Jan- int. córki z rodz.
Wtorek 10.07.
9:00 + Piotr Rosocki- int. żony i dzieci
18:00 + Franciszka Pintak /ur/ i zm. z rodz. Pintak i Kosowskich
Środa 11.07.
9:00 + Małgorzata Buszyńska /18 r śm./ int. rodz.
18:00  + Henryk Kochański /10 r śm./
Czwartek 12.07.
9:00 + Adolf Czak /13 r śm./ - int. żony i dzieci
18:00 + Zofia Jankowska /1 r. śm./ Jacek Jankowski
Piątek 13.07.
9:00  + rodzice Teodor i Marianna Kolanoś Bronisław i Irena Jóźwiak oraz Tomasz i Sebastian
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski
Sobota 14.07.
9:00 + Marian Stupak /10 r śm./ - int. żony i dzieci
18:00 + Janina i Tadeusz Majchrzak i zm. z ich rodz.


NIEDZIELA 15 lipca 2018. ODPUST PARAFIALNY
7:30
9:00 
10:30  MSZE ŚW. W KOŚCIELE ŚW. HENRYKA
12:00
18:00
20:00
Poniedziałek 16.07.
9:00 + Bronisława Piotrowska/12r śm/ jej mąż Jan i rodzice Anna i Jan ? int. rodz.
18:00 + Zofia Kulikowska/2r śm/ jej rodzice Maria i Izydor ? int. Teresy z rodz.
Wtorek 17.07.
9:00 + Aniela Szczepańska/17r śm/ - int. córki z rodz.
18:00 + Józef Zwierzchowski/5r śm/ syn Arkadiusz oraz rodzice i rodzeństwo
Środa 18.07.
9:00 Aniela i Jakub Dziedzic ? int. córki
18:00 + Czesław Ruszkowski/im/
Czwartek 19.07.
9:00 + Maria Skarka- int. córki z mężem
18:00 + Mariola Sikorska, Roman Paradowski ? int. rodz.
Piątek 20.07.
9:00 + Czesław ? int. żony i dzieci
18:00 Zbiorowa:  + Wanda Skarka/11r śm/; + Michał Narolski; + Bogdan Komorowski; + Żona Ludwika
Sobota 21.07.
9:00 + Maria, Jan, Andrzej Skowrońscy i zm. z rodz. Skowrońskich i Łątków
18:00 + Jan Bełczącki/4r śm/ i Maria oraz Sylwester Dankowski
NIEDZIELA 22Lipiec 2018 r.
  7:30 Dziękczynna w 70 urodziny Edwarda
  9:00 SUMA
10:30 + Franciszek Czernuszewicz/20r śm/ jego zona Antonina, syn Przemysław i wnuczka Anna ? int. syna z rodz.
12:00 + Bronisław/7r śm/ i zm. z rodz. Tymczyn
18:00 + Anna Wierzchowska/31r śm jej rodzice Józefa i Jan
20:00 + Emilia Przybilla, Maria Miś ? int. rodz.
Poniedziałek 23.07.
  9:00 + Jan /43r śm/ jego rodzice Anna i Adam
18:00 + Kinga Gondorek/9r śm/ Leonard Walczak/4r śm/ Maria i Antoni Górny
Wtorek 24.07.
  9:00 + Anna Skibińska ? int.  Róży Narodzenia NMP
18:00 Dziękczynna z prośbą o łaski dla Krzysztofa i Ardity Kasperowicz, Anny i Rafała Dobrzykowskich i ich rodzin
Środa 25.07.
  9:00 + Mama Anna/im/ - int. córki z rodz.
18:00 + Władysław Kuratczyk/24r śm/ - int. żony, dzieci i wnuków
Czwartek 26.07.
  9:00+ Stefan i Anna Szawelscy, Elżbieta Bartczak
18:00 + Anna/im/ mąż i zynowie Zarychta
Piątek 27.07.
  9:00 O błogosławieństwo dla chrześniaków: Michała, Cezarego
18:00 Zbiorowa: O zdrowie i błogosławieństwo dla syna Edwarda w 70 urodziny ? int. matki; + Bogdan Komorowski; + Maria Surudo/20 r sm/ + Michał Narolski;
Sobota 28.07.
  9:00 + Janina Błauciak/38r śm/ i jej mąż Bolesław
18:00 + Józef Tesz/9r śm/ i jego żona Stanisława
NIEDZIELA 29 Lipiec 2018 r.
  7:30 + Zbigniew Mielniczuk, Marek Grotek
  9:00 Dziękczynna w 6 rocz. ślubu Viola i Ariel Murmyło i o łaski dla ich dzieci
10:30 + Stanisław i Eugenia Melanowicz ? int. syna z rodz.
12:00 + Mama Leonarda/11r śm/ jej mąż Wacław/13r śm/ - int. syna z rodz.
18:00 + Jadwiga i Bolesław Namedyńscy
20:00 + Maria Grzemska/20r śm/ - int. syna z rodz.
Poniedziałek 30.07.
  9:00 + Zofia Śmiałkowska/17r śm/ Agnieszka, Michał, Jan i zm. z rodz. Śmiałkowskich ? int. córki
18:00 + Maria i Kazimierz Uller, Józefa i Józef Czwalińscy, Nadzieja i Roman Kula, Jan Rutkowski
Wtorek 31.07.
  9:00Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Stanisław Rosolski jego żona Katarzyna i Syn Alfons








 Sierpień 2018.
Środa 01.08.
9:00 + Józef i Maria Kłos ? int. rodz.
18:00  + Tata Antoni Kochański/6r sm/ - int. syna z rodz. 
Czwartek 02.08.
9:00  O błogosławieństwo dla męża Stanisława Sulińskiego w 75 urodziny ? int. żony i dzieci
18:00 + Daniel Sywulski, Paulina Toporowska, Eugenia Krawczyk, Józef, Bronisław, Henryk, Ryszard
Piątek 03.08.
9:00  + Danuta Kwasniewska/ur/
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski;  + Hojcak Stanisława i Roman ? int. córki z rodz.; + Stanisław Działa/1rśm/ - int. żony i dzieci; + Michał Narolski 
Sobota 04.08
9:00  O błogosławieństwo w 18 urodziny Karoliny
18:00 + Sławomir Kłos
NIEDZIELA 05 sierpień  2018.
  7:30 + Bronisława Mazurkiewicz/21r śm/ jej mąż Jan i syn Klemens
  9:00  SUMA
10:30 + Bogumiła i Hubert Mużyło
12:00  + Stefania, Michał i zm. z rodz. Tarnopolskich
18:00 + Anna i Stanisław Cierpisz ? int. syna z rodz.
20:00 + Józef Maśluk/16r śm/
Poniedziałek 06.08.
9:00 + Barbara, Stanisław, Wanda, Karwiccy; Karol, Anna Mikulscy; Brygida Morawska; Jadwiga, Stanisław Dobrołowicz, Stefania, Ks. Adam
18:00 + Anna Zaremba/27r śm/ jej mąż Jan oraz rodzice Maria i Jan ? int. rodz.
Wtorek 07.08.
9:00 + Irena Usza/16r śm/
18:00 + Alla, Edmund Koblenc, Danuta Seredina ? int. córki z rodz.
Środa 08.08.
9:00 + Maria Sarnat i jej mąż Józef i ich rodzice
18:00  O błogosławieństwo  dla Weroniki w 18 urodziny ? int. dziadków
Czwartek 09.08.
9:00 + Ryszard Szkoda/2r śm/ jego rodzice, siostra Irena i brat Ireneusz
18:00 + Józef Dul/7r sm/ - int. rodz.
Piątek 10.08.
9:00  Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Adrianny i Jakuba Mijalskich ? int. chrzestnej
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski; + Mirosław Trościanka/4r śm/; + Michał Narolski; + Mieczysław Wasyliszyn/3m-ce po sm/
Sobota 11.08  .
9:00 + Feliks Mazurkiewicz 
18:00 + Zofia i Leonit Kotowicz
NIEDZIELA 11 sierpnia 2018. 
7:30 + Józef Polejczuk/8r śm/ - int. żony, dzieci szwagra
9:00  SUMA
10:30  + Jan Kłos/25r sm/
12:00  + Mieczysław Frączkiewicz /28 r śm/ jego rodzice i syn Józef/2r śm/ i zm. z rodz.
18:00  + Rodzice Julian i Władysława Płonka
20:00 + Zofia i Tadeusz Biernaccy/3r sm/ - int. syna Andrzeja i córki Ireny
Poniedziałek 13.08.
9:00 O Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków
18:00 + Filomena i Franciszek Weiss, Jan, Alina Weiss i Maria Śliwa
Wtorek 14.08
9:00 + Wojciech Kowalewski/20r śm/ Barbara Mikołajczak oraz ich rodzice ? int. żony z dziećmi
18:00 + Maria, Marcin Grabowy ? int. syna z rodz.
Środa 15.08 2018r. Wniebowzięcie NMP
7:30 + Maria i Kazimierz Uller
9:00 + Sławomir, Bogdan, Zbigniew, Jan Kłos
18:00 + Ludwik Masztalerz/28r śm/ Kazimierz, Maria Uller, Michał, Rozalia Masztalerz ? int. rodz.
12:00 + Maria, Michał, Franciszka, Józef, Urszula Jacykowskich ? int. dzieci
18:00 + Rodzice Olga i Franciszek Konefał
Czwartek 16.08.
9:00 + Jóżef/20r śm/ Kiepura
18:00 + Stefan, Matylda Grzegorek i ich rodzice i Mareia Napierała
Piątek 17.08.
9:00 + Rodzice Teodor i Marianna Kolanoś, Bronisław i Irena Jóźwiak oraz Tomasz i Sebastian ? int. rodz.
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski;
Sobota 18.08.
9:00 + Wieńczysław Żylewski jego rodzice Albina i Stefan i brat Krzysztof
18:00 + Bolesław Górski/im/ - int. dzieci
NIEDZIELA 19 sierpnia 2018 r.
  7:30 Maria i Wincenty Skiba- int. córki z rodz.
  9:00 SUMA
10:30 + Jóżef Frączkiewicz/2r śm/ i Mieczysław/29r śm/ - int. żony
12:00 + Mirosław Rysiowski/2r śm/ - int. żony
18:00 O błogosławieństwo dla członków Koła Przyjaciół Radia Maryja i dla darczyńców
20:00 + Rodzice Stanisław/39r śm/ Jenina Styczeń, Anna i Michał Skowron, Marianna i Szczepan Styczeń
Poniedziałek 20.08.
  9:00 + Stanisław Kwasniewski/16r śm/
18:00  Prośba o potrzebne łaski dla Natali, Przemysława i Zofii
Wtorek 21.08.
  9:00 + Wanda Potopowicz
18:00 + Jan Kałuza/25r sm/
Środa 22.08.
  9:00 + Żona Ludwika/im/
18:00 + Józef Perski/1r sm/ - int. siostry
Czwartek 23.08.
  9:00+ Michał i Krystyna Lasota i ich dzieci, synowe i wnuk
18:00 O błogosławieństwo dla syna ? int. rodziców
Piątek 24.08.
  9:00 + Danuta Kula, jej rodzice Wanda i Stanisław i brat Tadeusz
18:00 Zbiorowa: + Bogdan Komorowski; + Bartłomiej/im/ jego żona Maria i zm. z rodz. Murmyło; + Michał Narolski; + Wacław Żukowski/2r śm/ -  int. matki; + Antoni Surudo;
Sobota 25.08.
  9:00 + Jan Kepka i jego rodzice i rodzeństwo
18:00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo dla Agnieszki i Marcina  w 10 rocznicę ślubu
NIEDZIELA 26 sierpień 2018 r. Matki Bożej Częstochowskiej
  7:30 + Józefa Łozińska/25r śm/ i jej syn Julian
  9:00 SUMA
10:30 + Lucjan Nowacki/18r śm/ - int. żony, dzieci i wnuków
12:00 + Grażyna Wilkicka/2r śm/
18:00 + Mąż Włodzimierz Leciński/3r sm/ - int. żony z synem
20:00 + Katarzyna Chodorska
Poniedziałek 27.08.
  9:00 + Tadeusz Rojewski i jego rodzice i brat Roman
18:00 + Jerzy Kruk/6r sm/ jego rodzice Elza i Arkadiusz ? int. żony i dzicei
Wtorek 28.08.
  9:00  + Ignacy Zwierzchowski/24r śm/ jego rodzice i rodzeństwo
18:00 + Franciszek Murmyło
Środa 29.08.
9:00 + Z rodz. Ilnickich: Malwina, Władysław, Janina i Adam
18:00 + Bronisława Mielnik/im/
Czwartek 30.08.
9:00 + Janina/34r śm/ i Wojciech Skonieczni
18:00 + Jan Lewon ? int. żony z rodz.
Piątek 31.08.2018 r.
9:00 + Bronisława Piotrowska/im/ jej mąż Jan ? int. rodz.
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski




Adhortacja " Gaudete et exultate

TYDZIEŃ POWOŁAŃ

Lipiec, 2018

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA


Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne - kościół św. Henryka

Intencje mszalne - kościół św. Mikołaja

Intencje mszalne - filie

Komunikaty


Transmisja na żywo z kościoła św. Mikołaja w Sulęcinie - OGLĄDAJ

Po przejściu na stronę KAMERY LIVE należy w oknie logowania zaznaczyć ANONIMOWY i kliknąć LOGOWANIE











Polecamy na WIELKI POST 2017







CODZIENNA LITURGIA SŁOWA




CZYTELNIA

ROK ŻYCIA KONSEKROWANEGO
PENITETCJARIA APOSTOLSKA URBIS ET ORBIS DEKRET o ustanowieniu warunków potrzebnych dla zyskania daru Odpustów w ciągu Roku Życia Konsekrowanego. Ponieważ J. Eminencja Kardynał Prefekt Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego poprosił niedawno Penitencjarię Apostolską, aby zgodnie ze zwyczajem określone zostały warunki dla zyskania daru...

Czytaj więcej