Intencje mszalne - kościół św. Mikołaja



Sobota 01.07.2017.
9:00     + Syn Jakub Zwierzchowski/11r śm/ - int. rodz.
18:00   + Józef Nanowski, jego rodzice Maria i Antoni
NIEDZIELA 02 lipiec  2017. / 13 Niedziela Zwykła /
7:30 + Stanisława Orłowska i jej mąż Witold
9:00   Dziękczynna w 36 rocz. ślubu Ryszarda i Mirosław Płonka
10:30 + Władysław Karaś jego żona Leokadia 
12:00 + Jan /30 r śm/ i Karolina i zm. z rodz. Stangret
18:00 + Jan Furgal/im/ - int. córki z rodz.
20:00    + Halina Grzemska/im/ - int. męża i dzieci
Poniedziałek 03.07.2017.
9:00  + Teresa Furmanek/2m-ce po śm./ - int. Róży MB Bolesnej
18:00   + Józefa Bezdzietna/14r śm/ - int. dzieci
Wtorek 04.07.2017.
9:00  Wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Poczęciu NMP
18:00     + Paweł Pilczuk /16r śm/ - int. córki z rodz.
Środa 05.07.2017.
9:00  + Lekarz Jerzy Łukoszek
18:00    + Olga i Tomasz Konefał ? int. córki
Czwartek 06.07.2017.
9:00   + Z rodz. Honcz, Hanulak; Hrynak i zm. rodziców z obojga stron ? int. Marii
18:00  + Stanisław Błaszków/1r/śm/
+ 9:00    + Maria Suruda
18:00  Zbiorowa:  * Bogdan  Komorowski; +  Leokadia   Sarbak/24r śm i im/ jej mąż Michał; + Sławomir Kłos;                                                                     
 
Sobota  08.07.2017.
9:00   + Katarzyna i Stanisław Rosolski i ich syn Alfons
18:00   + Franciszka Kochańska/13r śm/ jej mąż Bolesław i zm. z rodz.
NIEDZIELA  09 Lipiec 2017 / 14 Niedziela Zwykła /
7:30 + Stanisław Janczyk/34r śm/ i jego żona Janina ? int. córki z rodz.
9:00  + Ks. Marek Grewling /1r śm/ - int. mamy i siostry
10:30 + Marek Jasic i jego wujek Jan ? int. rodz.
12:00 + Ojciec Franciszek/6r śm/ i jego rodzice Jan i Stefania ? int. córki z rodz.
18:00 + Maria Grzemska/21r śm/ - int. syna z rodz.
20:00  + Zbigniew Kaczmarek/20r śm/
Poniedziałek  10.07.2017.
9:00  + Rodzice : Ludwika i Stanisław, mąż Stanisław i ich rodziców i rodzeństwo
18:00     + Rodzice: Bronisław i Irena Jóźwiak, Teodor i Marianna Kolanoś, Tomasz i Sebastian ? int. rodz.
Wtorek 11.07.2017.
9:00  + Małgorzata Buszyńska ? int. teściowej
18:00     + Henryk Kochański, rodzice, siostry i brat ? int. dzieci i wnuków
Środa 12.07.2017.
9:00  + Jan Chitro/4r śm/ - int. żony z rodz.
18:00    + Maria i Stanisław Zarzyccy ich rodzice i rodzeństwo
Czwartek 13.07.2017.
9:00   O błogosławieństwo dla wnuków i dzieci ? int. matki
18:00  + Franciszka Pintak
Piątek 14.07.2017.
9:00 + Adolf Czak /12r śm/ - int. żony i dzieci
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski; + Sławomir Kłos;
Sobota 15.07.2017.
9:00  + Bronisława Piotrowska/11r śm/ jej mąż Jan i rodzice Anna i Jan ? int. rodz.
18:00  + Janina i Tadeusz Majchrzak oraz zm. z ich rodzin
NIEDZIELA 16 Lipiec 2017 / 15 Niedziela Zwykła /
7:30  + Włodzimierz Dzierżyński / im. i 11 r śm/ - int. żony i dzieci
9:00   + Rodzice: Krystyna i Marian Molik i rodzeństwo Eugenia i Olgierd
10:30   + Jan, Julia Piankowscy ? int. rodz.
12:00    SUMA  ODPUSTOWA
18:00  O błogosławieństwo dla Katarzyny i Bartosza w 5 rocz. ślubu ? int. rodziców
Poniedziałek 17.07.2017.
9:00  + Jóżefa Zwierzchowska /4r śm/ jej syn Arkadiusz /13r śm/ rodzice: Anastazja i Michał oraz rodzeństwo
18:00   + Marian Stupak/9r śm/ - int. żony i dzieci
Wtorek 18.07.2017.
9:00   O błogosławieństwo dla Stanisławy Moskwa w 94 urodziny ? int. córek z rodz.
18:00   + Danuta Sroka -  int. męża z rodz.
Środa 19.07.2017.
9:00  + Aniela Szczepańska /16r śm/ - int. córki z rodz.
18:00   + Klementyna Skarka ? int. córki z mężem
Czwartek 20.07.2017.
9:00  + Czesław Kowalczyk/im/ - int. córki z rodz..
18:00   + Mariola Sikorska i Roman Paradowski -  int. rodz.
Piątek 21.07.2017.
9:00 + Jan /42r śm/ i jego rodzice: Anna i Adam
12:00 W intencji Policji w dniu ich święta
18:00 Zbiorowa:  +  Henryk Osadkowski /22r śm/ syn Ryszard i wnuk Łukasz; + Bogdan Komorowski;
+ Ludwika Spirydowicz; + Sławomir Kłos;
Sobota 22.07.2017.
9:00 + Franciszek Czernuszewicz/19r śm/ , żona Antonina, syn Przemysław i wnuczka Anna
18:00 + Anna Wiernowolska /2r śm/ i jej rodzice Marianna i Jan

NIEDZIELA  23.07.2017.  /16 Niedziela zwykła /
7:30  + Kinga Gondorek /8r śm/ Leonard Walczak /3r śm/ Maria i Antoni Górni
9:00  Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Agata i Tomasz Król ? int. rodziców
10:30  + Marian Stempiński /44r śm/ - int. rodz.
12:00  Bronisław Tymczyn /6r śm/ i zm. z rodz.
18:00 + Józefa Nowak, jej mąż Michał
20:00 + Tadeusz Wysocki /4r śm/ i rodzice Łucja i Roch Majewscy; Leonarda i Albert Wysocki ? int. rodz.
Poniedziałek 24.07.2017.
9:00  + Stanisław Sabatowski /23r śm/ Barbara, Kazimierz, Ryszard, Elżbieta ? int. Sabiny Sabatowskiej
18:00    + Henryka Meller /8r śm/ i zm. z rodz.
Wtorek  25.07.2017.
9:00 + Władysław Kuratczyk/21 r śm/ - int. rodziców
18:00   Dziękczynna z prośba o łaski dla Krzysztofa i Ardity Kasperowicz, Anny i Rafała Dobrzykowskich i ich rodzin
Środa 26.07.2017.
9:00 + Mama Anna ? int. córki z rodz.
18:00 + Anna /im/ mąż Antoni, ich dzieci, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
Czwartek 27.07.2017.
9:00 + Z rodz. Kuratczyk i Łysenko ? int. dzieci
18:00 + Anna Piotrowska i jej syn Jan i Bronisława
Piątek 28.07.2017.
9:00  + Edward Staniszewski / 0,5 r śm/
18:00  Zbiorowa: + Bogdan Komorowski; + Sławomir Kłos;
Sobota 29.07.2017.
9:00  + Józef, Maria Kłos ? int. córki z rodz.
18:00  + Józef Chwalik /16r śm/
NIEDZIELA  30.07.2017.  / 17 Niedziela zwykła /
7:30  + Józef Tesz /8r śm/ jego żona Stanisława i zm. z rodz.
9:00 Dziękczynna z prośba o łaski  dla Violi i Ariela Murmyło w 5 rocznicę ślubu
10:30 + Stanisław Melanowicz i jego żona ? int. syna z rodz.
12:00 + Rodzice: Helena i Arkadiusz Nowogran i bracia: Jan, Zenon i Eugeniusz ? int. rodz.
18:00 + Edward, Sławomir Bandyga, Alicja i Ryszard Mazurek
20:00 + Maria i Bogumił Miszczyńscy ? int. rodz.
Poniedziałek 31.07.2017.
9:00 + Zofia Śmiałkowska /16r śm/ Agnieszka, Michał, Jan z rodz. ? int. córki
18:00 + Dobrosława Kalempka-Warchał /5r śm/ oraz Jolanta i Mirosław Trościanka ? int. Powiatowego Urzędu Pracy

SIERPIEŃ

Wtorek 01.08.2017.
9:00 Stanisława Cuprun /3r śm/ jej mąż Jan ? int. rodz.
18:00 + Jerzy i Barbara Gibowscy
Środa 02.08.2017.
9:00  + Jacek Śnieżek /1 r śm/ - int. dzieci
18:00    + Serafina, Franciszek, Bożena Świderscy ? int. córki z rodz.
Czwartek 03.08.2017.
9:00   + Mirosław Skrzypacz ? int. mamy i siostry
18:00  + Józef Maśluk/15r śm/
Piątek  04.08.2017.
+ 9:00    + Mąż Andrzej/17r śm/,rodzice z obu stron i zm. z rodz. ? int. żony i syna z rodz.
18:00  Zbiorowa: + Bogdan  Komorowski; + Sławomir Kłos; + Stanisława, Roman Hojcak /7r śm/ - int. córki z rodz.                                                                     
 
Sobota  05.08.2017.
9:00   + Ireneusz /15r śm/ i jego rodzice
18:00   + Zofia i Marian Kwiatkowskich ? int. syna z rodz.
NIEDZIELA  06 Sierpień 2017 / 18 Niedziela Zwykła /
7:30 + Anna Zaremba/26r śm/ jej mąż Jan i rodzice Maria i Jan ? int. rodz.
9:00  O Bożę błogosławieństwo dla przygotowujących 2 ołtarz na Boże Ciało mieszkańców bloku 6,9
           i 10 z Os. Słonecznego
10:30 Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Jolanta i Krzysztof Zakrzewscy ? int. rodziców
12:00 + Bogumiła i Hubert Mużyło
18:00 + Rodzice: Klementyna i Franciszek Zienkiewicz
20:00  O zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny Rerak ? int. rodziców
Poniedziałek  07.08.2017.
9:00  + Anna i Antoni Ignatowicz i rodzeństwo: Józefa, Kazimierz i Ludwik
18:00     + Zygmunt Czykirski
Wtorek 08.08.2017.
9:00  + Maria Sarnat i jej rodzice Weronika i Wojciech Krawczyk i jej brat Stanisław ? int. córki z rodz.
18:00     + Mieczysław Potoniec, jego syn Karol oraz Stanisława i Leonard Szupryczyńscy
Środa 09.08.2017.
9:00  + Tadeusz i Regina Wosińscy
18:00    + Józef Dul /6r śm/ - int. rodz.
Czwartek 10.08.2017.
9:00   + Bronisława Mazurkiewicz / 20 r śm/ , Jan i Klemens
18:00  + Rodzice: Bronisław i Irena Jóźwiak, Teodor i Marianna Kolanoś, Tomasz i Sebastian ? int. rodz.
Piątek 11.08.2017.
9:00 + Zofia Czajkowska /154r śm/ - int. siostry z rodz.
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski; + Sławomir Kłos;
Sobota 12.08.2017.
9:00  + Feliks Mazurkiewicz /65r śm/
18:00  + Jóżef Polejczuk/7r śm/ - int. żony i dzieci
NIEDZIELA 13 Sierpień 2017 / 19 Niedziela Zwykła /
7:30  + Jan Kłos /24r śm/
9:00   W intencji mieszkańców  bloku 2 i 5 uczestniczących w przygotowaniu 3 ołatarza na Os. Słonecznym w Boże Ciało
10:30   + Mieczysław Frączkiewicz /28r śm/ jego rodzice, syn Józef i zm. z rodz.
12:00    + Przemysław Czernuszewicz /8r śm/ i córka Anna
18:00  + Janina Janczyk/3r śm/ jej siostra Maria i mąż Stanisław
Poniedziałek 14.08.2017.
9:00  + Siostra Wanda i jej mąż Jan i ich dzieci Janina, Zdzisław i Ryszard
18:00   + Piotr Niewiarczuk /18r śm/ - int. rodz.
Wtorek 15.08.2017. WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
7:30 + Stanisław, Janina, Szczepan, Marianna Styczeń, Anna i Michał Skowron
9:00   + Maria i Kazimierz Uller ? int. rodz.
10:30 + Maria i Wincenty Skiba ? int. córki z rodz.
12:00 + Ludwik Masztalerz /27r śm/ jego rodzice Rozalia i Michał, Kazimierz i Maria Uller ? int. żony i dzieci
18:00   + Jadwiga i Bolesław Namedyńscy
Środa 16.08.2017.
9:00  + Ryszard Szkoda /1r śm/ jego rodzice, siostra Irena i brat Ireneusz
18:00   + Maria i Marcin Grabowy ? int. syna z rodz.
Czwartek 17.08.2017.
9:00  + Janina i Teofila ? int. mamy
18:00   + Maria i Bronisław Kluwak oraz ich rodzice
Piątek 18.08.2017.
9:00 + Wieńczysław żylewski jego rodzice Albina i Stefan i brat Krzysztof
18:00 Zbiorowa:  + Bogdan Komorowski; + Sławomir Kłos;
Sobota 19.08.2017.
9:00 + Rodzice: Julian i Władysława Płonka ? int. dzieci z rodz.
18:00  Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Filipa

NIEDZIELA  20.08.2017.  /20 Niedziela zwykła /
7:30  + Tadeusz Rojewski, jego rodzice i rodzeństwo
9:00     SUMA
10:30  Dziękczynna w 4 rocz. ślubu Joanna i Piotr Borowiecki ? int. dziadków
12:00  + Maria, Michał, Franciszka, Józef, Urszula Jacykowski ? int. dzieci
18:00 + Jan Kałuża /24r śm/ -   int. córki z rodz
20:00 + Eugenia i Eugeniusz Sołtysiak i ich rodzice ? int. rodz.
Poniedziałek 21.08.2017.
9:00  + Tata Stanisław /15r śm/ - int. córek
18:00    + Mąż Mirosław Rysiowski /1r śm/ - int. żony i dzieci
Wtorek  22.08.2017.
9:00 + Wacław Żukowski/8m-c sm/ - int. mamy
18:00 + Józef Frączkiewicz/1r śm/ i Mieczysław /26r śm/ - int. żony
Środa 23.08.2017.
9:00 + Jerzy Łukoszek i Wacław Kochański
18:00 + Rodzice: Michał i Krystyna Lasota, rodzeństwo: Stanisław, Tadeusz, Jan, Józef, Teresa, Krystyna; Julia i Mirosław
Czwartek 24.08.2017.
9:00 + Bartłomiej, Maria i zm. z rodz. Murmyło
18:00  O błog. Boże dla Marcina i Pawła Rysiowskich
Piątek 25.08.2017.
9:00  + Stanisława Klejnowska /9r śm/ - int. syna z rodz.
18:00  Zbiorowa: + Bogdan Komorowski; + Sławomir Kłos;
Sobota 26.08.2017.
9:00  + Danuta Kula, brat Tadeusz, rodzice Wanda i Stanisław Rasiewicz
18:00  + Ludwika Spirydowicz
NIEDZIELA  27.08.2017.  / 21 Niedziela zwykła /
7:30  + Józefa Łozińska, jej mąż Franciszek i syn Julian
9:00    SUMA
10:30   Dziękczynna w 3 rocz. ślubu Aleksandry i Pawła Zakrzewskich ? int. dziadków
12:00 + Grażyna Wilkicka /1r śm/ - int. rodzeństwa
18:00 + Jerzy Kruk /5r śm/ rodzice Elza i Arkadiusz ? int. żony i dzieci
20:00 + Lucjan Nowacji/17r śm/ - int. żony, dzieci, wnuków i prawnuków
Poniedziałek 28.08,2017.
9:00   w intencji członków Apostolatu Maryjnego, dla żywych i błogosławieństwo dla zmarłych o radość nieba
18:00 + Ignacy Zwierzchowski/23r śm/ jego rodzice Natalia i Franciszek
Wtorek 29.08.2017.
9:00 + Bronisława Piotrowska/im/ i jej mąż Jan ? int. rodz.
18:00 + Regina/im/ jej mąż Leon i zm. z rodz.
Środa 30.08.2017.
9:00  Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Bronisławy i Stanisława Sulińskich
18:00 + Jan Lewon ? int. żony z rodz.
Czwartek 31.08.2017.
9:00 + Janina/35r śm/ i Wojciech Skonieczny
18:00 + Czesław Zarychta


AKTUALNOŚCI

AKT PRZYJĘCIA JEZUSA ZA KRÓLA I PANA

Wrzesień, 2017

Czytaj więcej

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2017

Zapraszamy w każdy 3 piątek miesiaca na Drogę Krzyżową w terenie. Rozpoczęcie o godz. 20:00 przy kościele św. Henryka.:
21.07.2017.  - Wyjazd autobusem do Osna Lubuskiego o godz.19:00. Tam modlitwa w kosciele św. Jakuba
i przejscie do Sulęcinia w rytmie Drogi Krzyżowej.
18.08.2017. - Wyjście o godz. 20:00
15.09.2017. - Wyjście o godz. 19:00
20.10.2017. - Wyjście o godz. 19:00
17.11.2017. - Wyjście o godz. 19:00
22.12.2017. - Wyjście o godz. 19:00


OGŁOSZENIA


Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne - kościół św. Henryka

Intencje mszalne - kościół św. Mikołaja

Intencje mszalne - filie

Komunikaty


Transmisja na żywo z kościoła św. Mikołaja w Sulęcinie - OGLĄDAJ

Po przejściu na stronę KAMERY LIVE należy w oknie logowania zaznaczyć ANONIMOWY i kliknąć LOGOWANIE











Polecamy na WIELKI POST 2017







CODZIENNA LITURGIA SŁOWA




CZYTELNIA

ROK ŻYCIA KONSEKROWANEGO
PENITETCJARIA APOSTOLSKA URBIS ET ORBIS DEKRET o ustanowieniu warunków potrzebnych dla zyskania daru Odpustów w ciągu Roku Życia Konsekrowanego. Ponieważ J. Eminencja Kardynał Prefekt Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego poprosił niedawno Penitencjarię Apostolską, aby zgodnie ze zwyczajem określone zostały warunki dla zyskania daru...

Czytaj więcej